Ćwiczenia na płaski brzuch w 2 tygodnie

Ćwiczenia na płaski brzuch w 2 tygodnie

Ćwiczenia na płaski brzuch są jednymi z najbardziej popularnych ćwiczeń wykonywanych przez ludzi.  Bardzo wiele kobiet przechodzi męczące diety bez potrzeby, uważają one, że są o wiele skuteczniejsze niż ćwiczenia co jest oczywiście nie prawdą. Szybsze i lepsze efekty uzyskamy poprzez regularne wykonywanie ćwiczeń na płaski brzuch. Dzisiaj zaprezentujemy krótki trening, który jest w stanie wyszczuplić brzuch w 2 tygodnie.

Trening na płaski brzuch w 2 tygodnie.

Ćwiczenie 1.

Na samym początku wykonujemy serie 12 brzuszków, robimy je bez przerwy w szybkim tempie.

Ćwiczenie 2.

Kolejnym z ćwiczeń jest wypychanie bioder w górę z wykonaniem brzuszków. Tak jak poprzednio leżymy na plecach jednak podczas wykonywania brzuszków uginamy nogi w kolanach, gdy ponosimy górną część tułowia staramy się również unieść biodra w górę. Tutaj również całość powtarzamy 12 razy.

Ćwiczenie 3.

Następne ćwiczenie polega na wykonaniu brzuszków na ukosTutaj również zaczynamy leżąc na plecach z ugiętymi nogami w kolanie oraz rękami w łokciach, dłonie dajemy za głowę. Następnie na przemian robimy brzuszku podnosząc jedno kolano w górę wraz z częścią tułowia tak aby łokciem lewej ręki dotknąć prawe kolano i odwrotnie. Ćwiczenie powtarzamy 12 razy na każdą stronę.

Ćwiczenie 4.

Podczas leżenia na plecach z ugiętymi kolanami wykonujemy brzuszki w taki sposób aby unieść obie nogi (złączone) jednocześnie w górę wraz z górną częścią tułowia. Ćwiczenie powtarzamy 12 razy.

Ćwiczenie 5.

Ostatnie ćwiczenie z brzuszkami wykonujemy bardzo podobnie jak poprzednio. Pamiętamy o ugiętych kolanach jednak ręce dajemy teraz pod pośladki. Wykonujemy brzuszki na przemian skłaniając się raz do jednego a raz do drugiego kolana. Ćwiczenie powtarzamy 12 razy na jedno kolano.

Ćwiczenie 6.

Następne z ćwiczeń polega na przyciąganiu nogi do klatki piersiowej. W leżącej pozycjo kładziemy jedną nogę prosto na matę zaś drugą uginamy lekko w kolanie. Teraz unosimy wyprostowaną nogę a następnie uginamy ją w kolanie i przywodzimy ja do klatki piersiowej jednocześnie robiąc skłon głową oraz barkami. Ćwiczenie powtarzamy 12 razy na każdą z nóg.

Ćwiczenie 7.

Ostatnie ćwiczenie jest rozluźniające, kładziemy się na macie z wyprostowanymi nogami oraz rękoma ułożonymi wzdłuż ciała. Wykonujemy lekkie skłony głową unosząc w górę pupę. Ćwiczenie powtarzamy 12 razy.