Płaski brzuch w tydzień

Płaski brzuch w tydzień

Bardzo wiele kobiet marzy o tym aby mieć płaski brzuch, jednak nie jest to wcale takie proste. Aby zrzucić zbędne kilogramy z okolic brzucha wystarczy zaledwie tydzień. Gdybyśmy wykonywali same brzuszki osiągnięcie idealnego brzucha zajęłoby około sześć tygodni. Są jednak znacznie lepsze metody. Sposobem na osiągnięcie płaskiego brzucha w tydzień jest specjalnie przygotowany trening. Składa się on z dwóch ćwiczeń na brzuch, które wraz z połączeniem ćwiczeń aerobowych wraz z ćwiczeniami na mięśnie brzucha. Połączenie to sprawia, że trening jest naprawdę efektywny przy założeniu, że ćwiczymy codziennie oraz prawidłowo.

Trening na płaski brzuch

Superbrzuszki

Kładziemy się na plecach i unosimy zgięte nogi w taki sposób aby łydki były ułożone równolegle do podłogi. Następnie krzyżujemy ręce na piersiach i napinamy mięśnie brzucha. Robiąc wdech unosimy głowę oraz górną część pleców, następnie robimy wydech i powoli opuszczamy plecy ale nie kładziemy w żadnym wypadku głowy na ziemię. Ćwiczenie powtarzamy 50 razy.

Odwrócone brzuszki

Drugim ćwiczeniem na płaski brzuch są odwrócone brzuszki. Tutaj również kładziemy się na plecach jednak początkowo przenosimy proste ręce za głowę i  chwytamy się obiema dłońmi o coś. Następnie unosimy nogi w taki sposób aby były w pionie do podłoża po czym lekko uginamy kolana. Gdy już to wykonamy napinamy mięśnie brzucha i staramy się docisnąć plecy do podłogi robiąc lekki wdech unosimy biodra kilka centymetrów nad ziemie. Robiąc wydech opuszczamy biodra. To ćwiczenie również powtarzamy 50 razy.

Oba ćwiczenia powtarzamy codziennie po trzy razy aby mieć pewność, że po siedmiu dniach będą widoczne efekty.