10 skutecznych porad na płaski brzuch

Dziś zaprezentujemy krótki jednak bardzo konkretny artykuł. Postaramy się przybliżyć w jaki sposób poprzez 10 prostych oraz skutecznych porad można uzyskać płaski brzuch. Będzie dobrze jeżeli zapamiętasz sobie bądź też zapiszesz. Po zastosowaniu Twój cel płaski brzuch będzie na wyciągnięcie ręki.

Biegnaie

Postaraj się codziennie przez co najmniej 30 minut ćwiczyć . Może to być spacer bądź też po prostu pobiegać, należy pamiętać aby biegać przez 3 dni w ciągu tygodnia ponieważ przyśpieszy to znacznie Twój metabolizm co spowoduje szybsze spalanie tłuszczu.

Ogranicz spożywanie cukru.

Cukier to nic innego jak puste kalorie, powoduje on zbędny przyrost masy ciała, ograniczenie spożycia cukru do niezbędnego minimum spowoduje znaczną redukcje masy.

Ćwiczenia

Postaraj się przynajmniej dwa  bądź trzy razy w tygodniu. Jeżeli posiadasz urządzenia do ćwiczeń postaraj się je wykorzystać, można również zaopatrzyć się w płytę DVD z ćwiczeniami pilates, dzięki niej dowiesz się w jaki sposób wykonywać poprawnie ćwiczenia.

Uzupełnij dietę o błonnik

Postaraj się dodać do swojej diety dużo błonnika oraz zmniejsz spożycie złych węglowodanów. Białe pieczywo, biały ryż, ziemniaki oraz makarony powinny być znacznie ograniczone, zamiast tego spożywaj pieczywo pełnoziarniste oraz dużo owoców i zielonych warzyw.

Mleko

Odtłuszczone mleko  jest znacznie lepsze od zwykłego (tłustego) mleka dla Twojego brzucha, jednak pamiętaj aby spożywanie mleka utrzymać na minimalnym poziomie ponieważ produkty mleczne powodują wzdęcia oraz gazy.

Brzuszki

Kolejną świetną metodą na utrzymanie płaskiego brzucha jest robienie brzuszków przynajmniej trzy razy w tygodniu. Przysiady można odstawić na bok ponieważ nie wpływają one znacząco na nasz brzuch.

Unikaj jedzenia przed snem

Jedzenie przed samym snem jest bardzo niezdrowe, postaraj się unikać jedzenia przynajmniej na 3 godziny przed snem. Jeżeli jednak nie możesz wytrzymać zjedz niewielką porcję warzyw bądź owoców.

Pij wodę

Pij od sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie ponieważ ona zapewnia uczucie sytości dzięki czemu jesteśmy w stanie mnie jeść, woda pomaga również w trawieniu pokarmów.

Jedz mniejsze posiłki

Zamiast jednego dużego posiłku spożywaj kilka mniejszych, więcej posiłków zapewni znacznie lepszy metabolizm.

Pozwól sobie na przekąski

Od czasu do czasu oderwij się od typowego zdrowego jedzenia i zafunduj sobie dobry deser bądź przekąskę. Jeżeli całkowicie odstawimy na bok nasze ulubione posiłki na dłuższy czas to jest wielkie prawdopodobieństwo, ze powrócimy do nich po ukończeniu diety.