Futbol i mięśnie

fotball„Gram w futbol i całe lato spędzam na treningu z ciężarami i jedzeniu wszystkiego, co tylko wpadnie mi w łapy. Ważę 92 kilogramy i chciałbym,  aby przybyło mi trochę rozmiarów. W różnych pismach czytam o tym, które suplementy są dobre na doprowadzenie ciała do dojrzałości a które, by stać się większym. Ale które z nich są dobre dla futbolisty? Chciałbym stać się większy, ale nie chciałbym stracić szybkości.”

Przy odpowiednim treningu każda ilość przybranych mięśni powinna poprawić, a nie pogorszyć Twoją szybkość. Tak długo jak będziesz robił swoje ćwiczenia siłowe i kontynuował uprawianie sprintu w połączeniu z ćwiczeniami dla kulturystów, będziesz nabierał mięśni i szybkości. Pamiętaj, im większy procent chudej tkanki mięśniowej tym większe będziesz posiadał zdolności do poprawiania siły. Im większa siła, tym łatwiej będzie przyspieszyć na krótkim dystansie w najkrótszym możliwie czasie. Innymi słowy, będziesz posiadał większą moc. Dlatego właśnie sprinterzy, którzy odnoszą sukcesy, trenują z ciężarami, a spora liczba tych najszybszych bierze sterydy.
Chcę przez to powiedzieć, iż te same suplementy, których używają kulturyści mogą być używane przez futbolistów. Dla uzyskania rozmiarów i siły zawsze polecam Cell-Tech. Nic nie poprawia siły i przyrostów chudej tkanki lepiej i szybciej.