Ginekomastia

ginekomastiaBrałem duże dawki sterydów, no i stało się. Mam ginekomastię do tego stopnia, że moja klatka przekształciła się w obwisły biust. Chciałbym wiedzieć, czego używają profesjonaliści, że ich to nie spotyka.

Wyobraź sobie te wszystkie konkursy mokrego podkoszulka, które będziesz wygrywał! No dobra, sorry za czarny humor, przechodzę do rzeczy. Najpierw o przyczynach ginekomastii, czyli nienaturalnym wzroście jednej lub dwóch piersi u mężczyzn. Powoduje go brak równowagi hormonalnej, niedoczynność jąder lub używanie leków, takich jak estrogen czy sterydy. Większość kulturystów ma ginekomastię z powodu wstrzykiwania zbyt wielu androgenno-anabolicznych leków, które aromatyzują się do estrogenów w organizmie. Jest tego tyle, że wątroba nie może nadążyć z wydalaniem zbędnych hormonów i właśnie dlatego rosną ci cycki! Oczywiście to wszystko, co napisałem powyżej nie pomoże ci rozwiązać obecnego problemu. Najlepszym sposobem na pozbycie się za dużego biustu jest zabieg chirurgiczny Takie operacje miało wielu profesjonalistów Niektórzy nawet dwa razy do roku! Po operacji profesjonalista nie jest w stanie trenować przez sześć tygodni. Ale prawda jest taka, że mają tak wielką ginekomastię, że operacja jest jedynym rozwiązaniem. Jeszcze inni – mają całkowicie usunięty gruczoł sutkowy!
Najtrudniejsze jest jednak znalezienie odpowiedniego chirurga plastycznego, który profesjonalnie wykonałby taki zabieg. Jeśli masz środki na operację, to upewnij się, że twój doktor jest rzeczywiście specjalistą w tym, co robi. Zapytaj paru jego byłych klientów, co o nim sądzą.
Możesz również używać rozmaitych specyfików, np. Nolvadexu, co powstrzyma aromatyzację, jednak skoro już masz ginekomastię, to wciąż biorąc na nią leki, masz jedynie szansę, że się nie powiększy. Działaj z rozwagą!