NitroTech – białko serwatkowe

Przez 4 tygodnie zażywania przybyło mi 5 kilogramów twardych jak skała mięśni. Uwierzcie mi, że cały zgiełk otaczający ten suplement jest prawdziwy. NITRO-Tech jest niesamowicie skuteczny w budowaniu chudej masy ciała (tkanki mięśniowej), a co za tym idzie – rozmiarów i siły. To pierwszy taki suplement zawierający białko serwatkowe, który uważam za działający prawie nieustannie.
Po czterech tygodniach zażywania NITRO-Tech, postanowiłem zrobić mały eksperyment, no wiecie, metoda prób i błędów czy coś takiego. Chcąc nadal zwiększać masę, postanowiłem zażywać teraz duże dawki czystego białka serwatkowego. Przez „duże dawki”, rozumiem ludzie 12 kopiastych łyżek stołowych dziennie. Doszedłem bowiem do wniosku, że skoro NITRO-Tech zawiera głównie białko serwatkowe, to zażywając je będę miał takie same przyrosty. No i pomyliłem się! Przez kolejne cztery tygodnie traciłem ok. 0,5 kg. W sumie straciłem 2 kilo z tych 5 zyskanych dzięki NITRO-Tech. I to wszystko przez czyste białko serwatkowe. Moje małe doświadczenie potwierdziło to że NITRO-Tech jest o niebo skuteczniejszy niż białko serwatkowe i nie składa się wyłącznie z niego. Jak się domyślacie, wywaliłem mój pojemnik z białkiem do fajansa, bo bardzo się na nim zawiodłem. Wszystko, czego chciałem to więcej NITRO-Tech. I to od zaraz! Zdobyłem trochę towaru i będę was na bieżąco informował o moich przyrostach.

Co zatem czyni ten suplement tak rewelacyjnym? Jest nim synergiczne działanie trzech komponentów, nad którymi sztab naukowców głowił się latami. Oto one: Synthe-Pro, Nitroxen i Insulogen. Pierwszy z nich to rewolucyjna formuła białkowa, zawierająca 97% izolowanego białka serwatkowego. Niektóre suplementy na rynku zawierają tylko od 88 do 90%, więc różnica jest znaczna. Co więcej działanie NITRO-Tech jest wydłużone w czasie, co powoduje stałą aktywność anaboliczną. To właśnie różni nasz suplement od białka serwatkowego, przyswajanego bardzo szybko.
Drugim składnikiem jest Nitroxen. Zawiera całą gamę składników, których celem jest stymulacja produkcji tlenku azotu, substancji regulującej tak ważne procesy jak powiększenie naczyń krwionośnych, magazynowanie glikogenu i synteza białka. Przez zwiększenie poziomu tlenku azotu w organizmie Nitroxen jest w stanie doprowadzić do komórek mięśni więcej składników odżywczych, co powoduje większe przyrosty. Co ciekawe – w ten sam sposób działają sterydy, a zatem MuscleTech udało się osiągnąć cel dzięki naturalnym metodom.
Trzeci składnik NITRO-Tech, to Insulogen – specyfik odpowiedzialny za podwyższenie poziomu insuliny, poprawę efektywności jej działania, tj. jej właściwości anabolicznych. Na poziomie, na którym jesteście, zapewne wiecie, że insulina jest najbardziej anabolicznym hormonem w organizmie i jednocześnie magazynuje ważne dla wzrostu mięśni substancje. To wszystko powoduje, że NITRO-Tech jest najlepszym suplementem zawierającym białko serwatkowe, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Znając szum wynikły wokół tego produktu musiałem wyjaśnić, że naprawdę był niego wart. Mam przeczucie, że klasyczne białko serwatkowe