Hydroxycut

Używam Hydroxycut od pewnego czasu i mam bardzo dobre wyniki. Jedynym problemem jest to, że jestem roztargniony i czasami zapominam o codziennej dawce. Czuję, że w pełni nie wykorzystuję możliwości tego suplementu. Czy masz jakieś sugestie?

Regularność zażywania lekarstw czy przyjmowania suplementów jest dla wielu osób problemem. Jedyną motywacją dla ciebie jest odpowiedź na pytanie, czy naprawdę chcesz mieć lepszą sylwetkę. Jest kilka łatwych sposobów na pamiętanie o swojej codziennej kapsułce. Możesz umieścić karteczkę na lodówce albo na lustrze w łazience. Zanim pójdziesz spać, połóż buteleczkę obok tego, co masz zamiar zjeść na śniadanie. Będzie na widoku – wtedy trudno to zignorować. Jeśli jesz lunch w pracy lub szkole zapakuj drugą dawkę do małej torebeczki. Zrób to kiedy idziesz do łóżka – Hydroxycut jest wtedy bezpieczny z twoimi kanapkami. Rób tak z pozostałymi suplementami.
Wiele osób przyznaje, że Hydroxycut zażywany rano pomaga im się rozbudzić. Weź go po wstaniu z łóżka, szybko będziesz gotowy do podjęcia trudów dnia. Jeśli w pracy lub szkole masz szafkę, schowaj w niej dodatkową buteleczkę suplementu -kiedy poczujesz spadek energii, weźmiesz kolejną kapsułkę.
Naprawdę chcesz szybko spalić tłuszcz? Musisz być bardzo konsekwentny w zażywaniu – rób to co najmniej trzy razy dziennie. Wtedy, wraz z ciężkimi treningami, tłuszcz powinien zmykać gdzie pieprz rośnie. Jestem pewien, że skoro chcesz mieć sylwetkę marzeń, na pewno znajdziesz sposób na zapamiętanie o przyjmowaniu suplementów.