Tribulus

Tribulus

Ekstrakty wysokokoncetratowe – Tribulus

Optymalizacja poziomu głównego hormonu anabolicznego to zadanie dla wysokokoncentratowego ekstraktu, jakim jest tribulus.

Testosteron jest substancją, która zapewnia dobre samopoczucie, podnosi libido. Jednakże podstawowe działanie, które jest tak ważne dla kulturystów to podnoszenie wielkości i jakości masy mięśni.

Tribulus reguluje poziom tego hormonu, dzięki czemu, testosteron nie jest czynnikiem szkodliwym wywołującym obrzęk prostaty. Dla zawodników realizujących cykle sterydowe, ważne jest, aby wznowić produkcję własnego testosteronu.

Tribulus zapewnia bezpieczeństwo zażywania sterydów, które nie zawsze są obojętne dla organizmu, zwłaszcza, jeśli nie przestrzega się odpowiednich dawek. Przyjmowanie Tribulusjest całkowicie bezpieczne i podnosi komfort treningów.

Aby wzmocnić efekty tego środka zaleca się jego stosowanie wraz z innymi pierwiastkami takimi jak magnez, cynk oraz witamina B6. Wówczas zawodnik ma pewność, że jego organizm jest w pełni chroniony i ma dobrze zbilansowany poziom minerałów.

U nas znajdziesz najlepsze tribulusy na rynku.