Gainer

Gainer, co to takiego?

Rozrost masy mięśniowej to podstawowy cel każdego zawodnika kulturystycznego. Gainer to najpopularniejsza odżywka, która ma wysoką skuteczność, jeśli chodzi o przyrost masy. Jest to substancja, która ma wysoka kaloryczność. Gainer zażywany pomiędzy treningami wraz odpowiednią dietą daje szybkie efekty i przyrost masy ciała w krótkim czasie.

Dla wszystkich zawodników jest to niezmiernie ważna kwestia, – aby szybko było widać efekty ich ciężkiej pracy i morderczych treningów. Gainer daje zadowalające efekty, ale tylko wówczas, gdy połączy się jego zażywanie z dobrze ułożonym treningiem. Samo zażywanie tego środka nie da wystarczających efektów.

Mięśnie potrzebują do wzrostu nie tylko pożywki, ale również i odpowiedniej obudowy, którą zapewniają tylko ćwiczenia. Gainer, jako kompleksowa odżywka, zawierająca wszystkie niezbędne składniki odżywcze ma bardzo dobry wpływ na samopoczucie.

Wybierając jeden z nich na rynku warto sugerować się zawartością białka, które powinno być wysokiej, jakości. U nas znajdziesz najlepsze gainery na rynku.