Opinie o BCAA

Opinie o BCAA

Na rozmaitych forach internetowych poświęconych kulturystyce spotyka się dyskusje o odżywkach, których głównym składnikiem są aminokwasy. Opinie o bcaa są różnorodne. Przeważnie internauci kopiują wpisy ze stron sklepów, które oferują odżywki.

Opinie o bcaa koncentrują się na działaniu i składnikach, rodzajach, markach, dawkowaniu. Użytkownikom sen z oczu spędza cena, która zdaniem kulturystów jest za wysoka. Uważają, że to dobre suplementy na redukcję tkanki tłuszczowej- spalany jest tłuszcz, a nie mięśnie. Pomocne są przy budowaniu masy.

Opinie o bcaa zwracają uwagę na konieczność przeczytania ulotki i dostosowania dawek do wskazań w ulotce. Dawka wyższa nie poprawia efektu, a może spowodować skutki uboczne, np.: dolegliwości żołądkowe, alergię skórną, trudności z koncentracją. Opinie o bcca zależą głównie od tego, czy osoba wypowiadająca się jest zadowolona z efektów jego stosowania.

Są również opinie, że efekty są dalekie od oczekiwanych, na pierwsze pozytywne skutki trzeba czekać kilka tygodni. Pogląd wynika ze zbyt dużych oczekiwań – kulturyści mają nadzieję, że stosując odżywki, efekty przyjdą natychmiastowo. Pojawiają się informacje, że tak naprawdę odżywki z aminokwasami działają w połączeniu z dobrze dobraną dietą, która musi być bogata w białka i węglowodany.

Bez ćwiczeń nawet najlepsza odżywka nie spali tłuszczu, nie powiększy mięśni. Warto stosować odżywki, aby ułatwić sobie uzyskanie założonych celów, efekty są zdumiewające już po kilku tygodniach. Zatem już dziś zacznij stosować nasze BCAA.