Ranking odżywek i suplementów na masę

Ranking odżywek i suplementów na masę  Absolutne TOP 3

 

  1. Gh Balance

Jak działa Gh Balance

Gh Balance znany jako „Pigułka młodości”  to męski hormon wzrostu zamknięty w pigułce.

Hormon wzrostu (somatotropina) produkowany jest przez przysadkę mózgową pobudza wydzielanie specjalnych białek zwanych somatomedynami (SM).

Somatomedyny tak świetnie wpływają na wzrost masy mięśniowej i siły , efektywnie spalając tkankę tłuszczową, ponieważ działają na przemianę materii i magazynowanie niektórych witamin, w tym między innymi świetnie znanej wszystkim sportowcom witaminy B12. Odgrywa ona istotną rolę w przemianie węglowodanów, białek i tłuszczy.

Wszystko to powoduje, że hormon wzrostu wzmacnia mięśnie,stawy, kości i zmienia metabolizm na lepszy i silniejszy. Organizm świetnie przetwarza białka, aminokwasy co jeszcze bardziej poteguje wzrost masy mięśniowej. Hormon wzrostu również odmładza i regeneruje wszystkie organy, co udowodniono badaniem naukowym na grupie staruszków z Medical College of Wisconsin, pod przewodnictwem Dr Daniela Rudmana. U staruszków między 60 a 80 rokiem życia zniknęły zmarszczki, zaś mięśnie nabrały nowej siły.

Hormon wzrostu pozwala cieszyć sie siłą, sprawnością i młodością w swej najlepszej naturalnej postaci, bo GH Balnce to 100% naturalnego składu!

 

OPINIE 

4 tygodnie i widoczne pierwsze efekty – masa ładnie rośnie, a tkanka tłuszczowa znika.

Marcin K.

Nie spodziewałem się, że hormon wzrostu w ten sposób właśnie działa! Wiele o nim słyszałem, ale w GH Balance to faktycznie pigułka siły i młodości, bo trening  nigdy nie był taki lekki, zaś ja czuję się i wyglądam jak młody Bóg!

Rafał G.

To naprawdę najlepiej wydane piniądze na suplementy diety. Polecam, bo sam szybko wracam do formy z GH Balance, a próbowałem naprawdę różnych śródków. Zrobiłem już 5 kilo masy i nadal rosnę!

 

2. Probolan 50

Jak działa Probolan 50

Zmiana tłuszczu w masę mięśniową? Tak właśnie działa Probolan 50, który zyskuje wciaż nowe rekomendacje i polecają go tak sportowcy ćwiczacy od 10-ęciu lat jak i amatorzy. Dlaczego? Bo Probolan 50 wymusza na Tobie wciąż kupowanie większych rozmiarów ubrań – i to w tempie z jakim się jeszcze nie spotkałeś do tej pory. Dzieje się tak dlatego, że zwiększa on również siłę i wytrzymałość Twoich mięśni, powodując, że siłownia staje się dla Ciebie prawdziwym placem zabaw. Zaś osoby stosujące go – wiedzą coś czego Ty nie wiesz, że Probolan 50 to jedyny tak skuteczny preparat jak się o nim pisze. Sprawdzili jego działanie na sobie i dlatego kupują go po raz kolejny i kolejny… ponieważ  ani HMB, najlepsza kreatyna, nitrobolon, suplementy ani inne odżywki nie dadzą Ci takiego efektu jaki uzyskasz stosując Probolan 50.

Kontroluje on gospodarkę testosteronu i estogenu, a ponadto jest jednym z najbezpieczniejszych suplementów diety, który można stosować wraz z innymi, co zostało udowodnione naukowo przez Dr. Steven Price w testach klinicznych.

 

OPINIE 

Aż trudno było mi uwierzyć w te wszystkie opisy, które czytałem. Ale gdy tylko zacząłem stosować to to już po miesuiącu wiedziałem, że niczego innego już mi nie potrzeba. Probolan 50 faktycznie działą, a moje mięśnie i ubrania wyraźnie to czują.

Piotrek M.

Ten preparat naturalnie zwiększa poziom testosteronu i to się po prostu czuje i widzi gołym okiem w lusterku. O laskach nie wspomnę! chłopaki polecam !

Sławek M.

Kumpel po prostu mi polecił , a ja spróbowałem… i szczerze mu dziękuję. Najbardziej oczywiście zależało mi na mięśniach brzucha… i oczywiście są. Mam piękny kaloryfer i to zaledwie po dwóch miesiącach ćwiczeń 😉

Krzysiek R.

 

3. Metadrol

Jak działa Metadrol

Przede wszystkim sparawia, że mozna cwiczyć bez zakwasów z dużą ilością siły. Tak rzeźbi, jak i spala tkankę tłuszczową oraz zwiększa wytrzymałość. O formę z tym suplementem diety jest prosto. Wystarczy go stosować a siła i regeneracja sama przychodzi. Warto również wiedzieć, że to odżywka ze stuprocentową gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa zarazem, bo ile odżywek takie bezpieczeństwo nam zapewnia? A tu metadrol został stowrzony w najlepszych laboratoriach.

Dlatego stosując go podniesiesz swoje parametry siły, BMI i spalanie tkanki tłuszczowej 2,5 razy szybciej niż bez jego stosowania. Pomoże Ci on również łatwo pokonać próg, w którym to w pewnym momencie trudno o większe przyrosty i wie to każdy kulturysta. Dlatego Metadrol jest waznym elementem suplementów diety światowych sportowców. Przede wszystkim dlatego, że poprawia wyniki i osiągnięcia, zwiększa elastyczność mięśni i pozwala na maksymane zużycie mięśnia przy każdym powtórzeniu. Daje po prostu moc, wytrzymałość, masę mięśniową, spala tkankę tłuszczową i pewność siebie i zadowolenie z dobrego treningu i jego widocznych efektów.

 

OPINIE 

Podczas jednego z treningów zaczęły mi szwankować stawy.. myślałem, ze to koniec… ale Metadrol wybawił mnie z opresji i sprawił, że już po kilku tygodniach funkcjonowałem jak nowy człowiek. Prócz tego że świetnie regeneruje to i z jego pomocą rzeźbienie sylwetki przynosi oczekiwane rezultaty.

Paweł B.

Przede wszystkim daje moc, zwiększa siłę a to powoduje, że treningi są treningami i przynoszą rezultaty!

Kamil B.