Kołatania serca i zasłabnięcia

Otóż mój problem zaczął się w marcu ubiegłego roku przed zawodami. Miałem miesiąc do zawodów, bardzo chciałem pojechać i wtedy zaczęły się moje problemy zdrowotne.
Brałem odżywki (…) -aminokwasy, kreatynę, lecz nie sięgnąłem nigdy po sterydy. Zaczęły się kołatania serca i zasłabnięcia. Kulturystyką zajmuję się 5 lat i do tamtego momentu czułem się świetnie. Teraz nie mogę zabrać się za poważne trenowanie, gdyż ogarnął mnie strach o zdrowie. Wszystkie badania serca i pozostałych narządów wyszły dobrze. Kulturystyka, to moje życie, dlatego proszę Was o możliwie fachową radę.

Skoro badania potwierdziły, że z sercem u Ciebie wszystko w porządku, nie widzimy przeciwwskazań, byś kontynuował swą pasję. Być może Twoje problemy były wynikiem brania jakichś nieatestowanych, pochodzących z „lewego źródła” odżywek. Czasami takie pojawiają się na rynku. Pamiętaj, by trzymać się wyłącznie markowych produktów – wtedy będziesz bezpieczniejszy i nie wydasz pieniędzy na darmo.
Co do Twojej sylwetki, to jej wygląd musisz przede wszystkim skonsultować ze swoim trenerem, pod okiem którego prowadzisz treningi.  I jeszcze jedno – do tej pory nie sięgnąłeś po koks i nie rób tego w przyszłości.
Wtedy problemy zdrowotne na pewno się nie pojawią, a badania wyjdą pozytywnie.