Suplementy kulturysty

odzywki-proteinoweSuplement XXI wieku – Hydroxycut – jeden z najpopularniejszych na Zachodzie fatburnerów, o który często pytacie. Jego popularność i skuteczność jest wynikiem niezwykle precyzyjnego połączenia ze sobą kilku głównych składników: 1. Hydroxagenu, 2. guarany, 3. ma huang, 4. L-karni-tyny i 5. pikolinatu chromu.
Suplement ten nie tylko pomaga w spalaniu tłuszczu, ale również zapobiega jego magazynowaniu. Efektywność Hydroxycutu umożliwia zatem spożywanie większych ilości jedzenia, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego „wyrzeźbienia”.

Odżywianie raz jeszcze – bez magicznej pigułki
Myśląc o sobie jako o kulturyście powinieneś zawsze zwracać uwagę na cztery sprawy: białko, skrobię, owoce i warzywa. Odpowiednie odżywianie oznacza prostotę – dlatego każdy z was, niezależnie od miejsca zamieszkania i zamożnościmoże sobie na nią pozwolić. Zajmijmy się na przykład śniadaniem kulturysty. Białko, to dwa jajka, serek wiejskikilka plastrów żółtego sera, białko w proszku zmiksowane z mlekiem. To wszystko. Proste, prawda? Skrobia, to talerz owsianki, płatki kukurydziane, pełnoziarniste pieczywo. Także łatwizna. Teraz czas na owoce i warzywa. Na śniadanie najsmaczniejsze są owoce. Zjedz połówkę grejfuta, banana czy dwa jabłka. Dla osób lubiących koktajle owocowe istnieje szereg możliwości – po prostu miksujcie wasze ulubione owoce z mlekiem i kończcie posiłek tym pożywnym napojem. Naprawdę, by zacząć zdrowo się odżywiać, nie potrzebne są żadne magiczne pigułki.